Wynajem samochodów jako oferta dla warsztatów

oferta dla warsztatów

Nasza wypożyczalnia samochodów nie ogranicza się do jednego rodzaju świadczonych usług i jednego typu klientów, dlatego stale pracujemy nad tym, żeby wyjść z naszą ofertą jeszcze dalej. Nasza oferta wynajmu samochodów nie jest skierowana tylko do klientów indywidualnych, którzy poszukują sprawnego i odpowiednio dużego samochodu na wakacyjny wyjazd czy do szybkiego przedostania się do innego miasta, czy do właścicieli firm, którzy poszukują jak najbardziej opłacalnego sposobu skompletowania firmowej floty samochodów i korzystają z oferowanej przez nas usługi wynajmu długoterminowego samochodów, ale także do właścicieli warsztatów samochodowych, którzy szukają sposobu na rozszerzenie zakresu oferowanych klientom usług. W naszym dzisiejszym wpisie na blogu przedstawimy Państwu naszą ofertę dedykowaną właścicielom warsztatów samochodowych. Na czym ona polega?

Założenia oferty współpracy dla właścicieli warsztatów samochodowych

W ramach współpracy z nami właściciele warsztatów samochodów mogą korzystać z preferencyjnych cen krótkoterminowego i długoterminowego wynajmu samochodów, które mogliby następnie oferować swoim klientom jako samochody zastępcze na czas zakończenia naprawy ich własnych samochodów w warsztacie. Zaoferowanie takiej możliwości klientom z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na ich ocenę pracy warsztatu oraz będzie powodowało, że klienci chętniej będą rekomendowali usługi warsztatu także innym kierowcom, znajomym czy rodzinie. Trzeba zawsze bowiem pamiętać, że stałe podnoszenie standardów oferowanych usług jest niezwykle ważne w czasach, w których panuje tak duża konkurencja na rynku. Wprowadzenie do swojej oferty także opcji wynajmu samochodu zastępczego na czas wykonania naprawy to niepowtarzalna szansa na pozyskanie nowych klientów dla warsztatu.

Dzięki ofercie preferencyjnych cen na wynajem aut dla warsztatów samochodowych, taka współpraca umożliwi Państwu także uzyskanie dodatkowych przychodów z ich wynajmem. Korzyści więc będą obopólne. Wszystkie oferowane w naszej wypożyczalni samochody posiadają aktualne ubezpieczenia, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać tego, że zostaniecie obarczeni jakimiś dodatkowymi kosztami.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących szczegółów ewentualnej współpracy gorąco zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych biur. Nasi pracownicy przedstawią Państwu wszystkie niezbędne informacje.