Strona główna – tresć nad boxem „Nasza Flota”

Wypożyczalnia samochodów ECJ RENT

Witamy Państwa na stronie internetowej wypożyczalni samochodów ECJ RENT! Nasza firma świadczy usługi wynajmu samochodów na terenie całej Polski. Jesteśmy jedną z najbardziej cenionych wypożyczalni samochodów na rynku. Oferujemy szeroki wybór różnej klasy aut osobowych i vanów, w różnych wariantach cenowych, dzięki czemu każdy u nas znajdzie samochód, który najlepiej spełni jego wymagania. Nasza wypożyczalnia posiada 3 główne siedziby, w których oferujemy usługi:

Wynajmu samochodów w Krakowie przy porcie lotniczym Balice,
Wynajmu samochodów w Katowicach przy porcie lotniczym Pyrzowice,
Wynajmu samochodów w Rzeszowie przy lotnisku Jasionka.

Dla Państwa wygody mamy swoje oddziały także w innych miastach w Polsce: w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Tarnowie i w Zakopanem.

Wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy samochodów

W naszej wypożyczalni mogą Państwo skorzystać zarówno z wynajmu krótko-, jak i średnio- i długoterminowego. Nasza oferta jest zatem dostosowana zarówno dla firm, które poszukują alternatywy dla leasingu firmowej floty samochodów, jak i dla potrzeb osób prywatnych, które potrzebują samochodu np. tylko na weekendowy wyjazd za miasto.

Wszystkie wypożyczane u nas auta posiadają pełen pakiet ubezpieczeń i mają regularnie sprawdzany stan techniczny. Nasi doradcy pomogą Państwu w doborze odpowiedniej marki i modelu samochodu, tak aby najlepiej spełnił on Wasze wymagania. Każdy oferowany przez nas samochód jest doskonale wyposażony i klimatyzowany, co znacząco wpływa na komfort podróży.

Samochody zastępcze

W ECJ RENT mogą Państwo także skorzystać z oferty samochodów zastępczych z OC sprawcy wypadku. Chętnie podejmujemy także współpracę z właścicielami warsztatów samochodowych, które oferują swoim klientom auta zastępcze na czas wykonywanej naprawy.