Kontakt: Wypożyczalnia samochodów ECJ RENT w Krakowie | Balice

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich tych z Państwa, którzy w przyszłości będą korzystać z usług portu lotniczego Kraków-Balice. Oddział naszej wypożyczalni obsługujący ten rejon jest w pełni przygotowany do obsłużenia klientów, którzy szukają kompleksowej obsługi i niewygórowanych cen wynajmu samochodu.

Bogaty asortyment pojazdów dostępnych w naszej wypożyczalni pozwoli każdemu klientowi na wybranie dopasowanego do jego potrzeb pojazdu. Szukacie kompaktowego miejskiego auta? Może bardziej będzie potrzebna przestrzeń zapewniana przez pojemne kombi lub luksus, który można odnaleźć w SUV-ach klasy Premium? Jesteśmy przekonani, że każdy klient z łatwością odnajdzie dokładnie taki samochód, jakiego potrzebuje. Jesteśmy także otwarci na współpracę z firmami, poszukującymi rzetelnych partnerów na dłużej.

Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości, przedstawimy dostępne opcje i odpowiemy na wszelki pytania dotyczące wynajmu pojazdów w Krakowie-Balicach. Wystarczy skorzystać z podanych niżej numerów telefonów lub adresu mailowego. Czekamy na Państwa także bezpośrednio w naszym oddziale obsługującym Lotnisko im. Jana Pawła II.